Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 16:53

Рішення КСУ буде хитрим та неоднозначним? Популізм чи кредити МВФ: що переможе? Економічні проблеми вирішуються за рахунок мовних? (Огляд преси)


Київ – Рішення Конституційного суду щодо легітимності парламентської коаліції буде таким хитрим і неоднозначним, що дозволить нинішній владі виправдати законність існування коаліції. В цьому переконаний оглядач газети «Факти». Він пише, що причина такого рішення проста – політичний тиск на представників Феміди.

Затримка представлення Держбюджету – 2010 урядом Миколи Азарова відбувається через ту ж перепону, яку кількома місяцями раніше не вдавалося переступити Юлії Тимошенко. І ця перепона – Міжнародний валютний фонд. Адже там вимагають зменшити бюджетний дефіцит, скасувавши деякі соціальні видатки. Нині привид виборів тяжіє над урядом Миколи Азарова: його шеф, Президент Віктор Янукович, був ініціатором збільшення соціальних стандартів. Відмовитися від них — означає втратити обличчя і створити для команди регіоналів імідж популістів. Погодитися на додаткові виплати – значить приректи себе на протистояння з експертами МВФ, які вважають, що витрачати можна тільки зароблене. Про можливі варіанти домовленостей розповідає газета «Україна молода» у рубриці «Ціна питання».

За президентства Віктора Януковича та урядування його команди українська мова витіснятиметься зі шкіл, вишів та публічного спілкування, переконаний дописувач газети «Голос України». Оскільки виконати економічну частину своїх передвиборних обіцянок новий Президент навряд чи зможе, тому, бодай хоч чимось утішити частину ошуканих виборців, він може спробувати запровадити двомовність. Інші прогнози і коментарі до них пропонуються в статті «Мовну проблему розв'яже лише рішуча деколонізація свідомості».

Щоб отримати в Київській міськдержадміністрації довідку про те, що влада дозволяє узаконити самовільну забудову, доведеться сплатити щонайменше вісім тисяч гривень. Як пише газета «Факти», тисячі людей, які побудували будинки без отримання дозвільної документації, не можуть стати повноправними власниками своєї нерухомості. Як сьогодні в столиці працює «спрощена» схема вступу в експлуатацію самобудів розповідається в рубриці «Болюче питання».

З понеділка в українське військо почнуть відправляти перших новобранців. Всього ж до кінця травня планують призвати 26 тисяч юнаків. Військовики скаржаться, що якісний показник призовників з кожним роком погіршується. Тому доводиться обирати кращих з гірших. Докладніше з проблемою знайомить газета «Сегодня».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG