Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 18:32

США поглиблять співпрацю з Україною в захисті прав дітей – посол


Уряд США поглиблюватиме співпрацю з Україною у галузі захисту прав дитини – про це посол США Джон Теффт повідомив сьогодні на підсумковій конференції програми Агентства США з міжнародного розвитку «Родина для дитини».

«Хоча програма здійснена, ми будемо продовжувати надавати підтримку українській владі, українським родинам у справі захисту прав дитини. Америка має величезний досвід у справі усиновлення, і одним з головних результатів нашої програми стало те, що в Україні створено законодавчу базу для підтримки родин, які всиновлюють сиріт, та багатодітних родин», – заявив Теффт.

За даними Агентства США з міжнародного розвитку, тільки у рамках програми «Родина для дитини» близько 9 тисяч дітей-сиріт були всиновлені українськими родинами.

Теффт також повідомив, що Сполучені Штати мають намір надавати грантову підтримку місцевим органам самоврядування та регіональним ЗМІ в Україні для запровадження демократичних, прозорих принципів самоврядування та діяльності мас медіа, для здійснення реформ у судочинстві та адміністративної реформи в Україні.

Українсько-американська програма «Родина для дитини» здійснена у 5 областях України упродовж 2005 – 2009 років. Програма перебувала під патронатом послів США – колишнього Вільяма Тейлора, і нового Джона Теффта. Відтепер продовження програми переходить до Міністерства у справах сім’ї й молоді та місцевої влади, згідно з домовленостями між урядами України і США.

Recommended

XS
SM
MD
LG