Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 18:13

Екс-мер Боделан прилетiв до Одеси


Колишній мер Одеси Руслан Боделан прилетiв у п’ятницю до Одеси. Як повідомляють українські новинні агенції, Боделан в оточеннi охорони швидко пройшов через пасажирський термiнал Одеського аеропорту й поїхав на автомобiлi в невiдомому напрямку. Колишнiй мер зi ЗМI не спiлкувався.

Зустрiчали екс-мера як прихильники, так i супротивники. Серед прихильникiв були працiвники апарату та керівники управлiнь Одеської мiськради, якi працювали за Боделана, а також одеськi опозицiйнi полiтики.

Супротивникiв представляла органiзацiя «Вiльна Одеса», яка мала намiр здiйснити «громадський арешт» Боделана, але не змогла цього зробити.

Напередодні прокурор Одеської області Василь Присяжнюк повідомив, що кримінальне переслідування Боделана не припинялося. «В прокуратурі Одеської області є декілька кримінальних справ проти нього. Й ніхто їх не закривав», – сказав прокурор.

У квітні 2005 року прокуратура Одеської області порушила кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем проти екс-мера Одеси. 5 травня 2005 року Боделана оголосили у розшук. Відразу після цього він емігрував до Росії, де прийняв російське громадянство.

Recommended

XS
SM
MD
LG