Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 05:54

Україна розраховує на допомогу НАТО в утилiзацiї боєприпасiв


Україна розраховує на допомогу НАТО в утилiзацiї надлишкових боєприпасiв, заявив глава Мiнiстерства оборони Михайло Єжель на зустрiчi з директором мiжнародного вiйськового штабу НАТО Джо Годдерiджем у п’ятницю в Києвi.

«На територiї нашої країни накопичена така кiлькiсть боєприпасiв, яка фактично становить загрозу для безпеки України. Тому ми розраховуємо на допомогу НАТО в цьому важливому питанні», – цитує слова Єжеля прес-служба Мiноборони.

За словами міністра, Україна продовжуватиме виконувати усі досягнуті політичні домовленості з НАТО з метою наближення до стандартів Альянсу, зокрема, продовжить міжнародну миротворчу діяльність та братиме активну участь у багатонаціональних і двосторонніх військових навчаннях з підрозділами армій іноземних країн як на території України, так і за її межами.

Зі свого боку, директор міжнародного військового штабу НАТО привітав прагнення української сторони до більш практичної співпраці, погодився з більшістю із запропонованих ініціатив та повідомив, що поінформує про них вище керівництво Альянсу.

Recommended

XS
SM
MD
LG