Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 10:21

Янукович обговорив з Лавровим перспективи розвитку українсько-російських відносин


Президент України Віктор Янукович обговорив із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим перспективи зміцнення українсько-російських відносин.

Як повідомили у прес-службі Президента України, про це йшлося сьогодні на зустрічі Януковича з Лавровим.

Сторони обговорили питання зміцнення українсько-російських відносин, перспективи торговельно-економічної співпраці, а також деякі питання підготовки до відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Кажучи про ситуацію в Україні, глава держави зазначив, що зараз триває робочий процес відновлення системи державного управління.

Разом із тим Президент висловив сподівання, що «за рахунок активізації відносин з нашими стратегічними партнерами, за рахунок того, що наведемо лад всередині країни, ми почнемо активно розробляти й стратегічні програми».

Президент України підкреслив, що Росія у цьому плані буде стратегічним партнером, зокрема, в енергетичній сфері.

Під час зустрічі Президент України та міністр закордонних справ Росії також обговорили організаційні питання, пов’язані із реалізацією проекту «Потяг Перемоги», яким із Білорусі та України до російської столиці прибудуть ветерани Великої Вітчизняної війни.

Лавров ще раз підтвердив готовність Президента Росії разом з Президентами України та Білорусі взяти особисту участь у зустрічі «Потягу Перемоги» у Москві.

Recommended

XS
SM
MD
LG