Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 00:50

В Україні жалоба за Качинським і польськими діячами


Сьогодні в Україні день жалоби у зв’язку з авіакатастрофою, в якій загинули президент Польщі Лех Качинський і польська державна делегація.

Про оголошення жалоби повідомив Президент України Віктор Янукович, відвідуючи вчора посольство Польщі в Києві. Пізніше він підписав указ про це.

Янукович ушанував пам’ять загиблих, приніс до посольства квіти й залишив запис у книзі співчуттів.

«Я і моя сім’я були дуже вражені цією трагедією. Мені приємно було працювати з цією дуже виваженою людиною і досвідченим політиком. 25 лютого під час інавгурації ми з ним добре поговорили про майбутнє, про наші двосторонні стосунки, намітили низку заходів… Це важка втрата для польського народу. Але я вірю в те, що наші стосунки не погіршаться, ми й далі будуватимемо нашу спільну перспективу», – сказав Президент України.

Президент Польщі Лех Качинський і ще 96 осіб загинули в суботу вранці, коли літак із ними заходив на посадку в густому тумані на військовому летовищі в російському Смоленську. Польська делегація мала взяти участь у вшануванні пам’яті поляків, знищених радянською владою на початку Другої світової війни в Катині під Смоленськом.

Жалоба у зв’язку з цим у Польщі протриває тиждень.

Recommended

XS
SM
MD
LG