Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 22:00

Литвин закликає ухвалити держбюджет-2010 до 1 травня


Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликає затвердити закон про державний бюджет на 2010 рiк до 1 травня.

«Фактично завершилася пiдготовка бюджету на 2010 рiк. Проблема одна – цiна на газ, яка наразi вирішується», – сказав спікер на засiданнi погоджувальної ради керiвникiв парламентських фракцiй i комiтетiв.

Литвин наголосив, що бюджет необхідно ухвалити «кров з носа» до 1 травня з огляду на те, що необхідно зробити виплати учасникам війни перед 9 травня. За його словами, йдеться про суму десь близько 1,2 мільярда гривень. Спікер нагадав, що такі виплати можна зробити лише маючи ухвалений бюджет на поточний рік.

Водночас лiдер фракцiї БЮТ Iван Кириленко заявив, що його фракція наполягає, щоб бюджет «негайно винесли на розгляд Верховної Ради».

Зі свого боку, присутнiй на засiданнi лiдер фракцiї комунiстiв Петро Симоненко висловив переконання, що проект держбюджету-2010 необхiдно розглянути якнайшвидше.

Вiн нагадав, що Кабiнет Мiнiстрiв обiцяв внести документ на розгляд парламенту 11 квiтня. «Робота розпочинається з того, що не виконано обiцянки. Таке ставлення до цiєї проблеми ускладнюватиме ситуацiю в Українi», – сказав Симоненко.

Перший заступник голови бюджетного комiтету Володимир Макеєнко на ранковому засіданні парламенту сьогодні повідомив, що уряд України вiдклав розгляд проекту державного бюджету в очiкуваннi результатiв переговорiв про зменшення цiни на росiйський газ на 2010 рiк.

Макеєнко нагадав, що наразi активно проводяться переговори на найвищому рiвнi як зi Росiйською Федерацiєю, так i з Мiжнародним валютним фондом.

За його словами, за результатами цих переговорiв буде допрацьований проект державного бюджету.
XS
SM
MD
LG