Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 08:53

Бібліотека Конгресу США чекає на ваші «твіти»


Чи користуєтесь ви Твіттером? Якщо ні, то зараз якраз час розпочати. І зробити свій внесок до світової інформаційної скарбниці.

Ваші 140 символів одразу опиняться в архіві Бібліотеки Конгресу США. Як стало відомо, тепер кожне публічне повідомлення із соціальної мережі мікроблогів Твіттер (twitter.com) буде зберігатися в цифровому архіві цієї найвідомішої бібліотеки світу. А це справді дуже багато, хоч і коротких, повідомлень. Більше як 50 мільйонів нових – щодня!

Бібліотека Конгресу - це вже давно не тільки книжки. В її архівах зберігаються матеріали з Інтернету, починаючи з тих, що мали відношення до президентської передвиборчої кампанії у 2000 році. Сьогодні об’єми інформації з Глобальної Мережі, що зберігаються тут, сягають неймовірного розміру у більш ніж 160 Терабайт.

Бібліотека зберігає також велику кількість інформації яка була створена і зберігається виключно у цифровому вигляді та має особливе значення для теперішнього та майбутніх поколінь. Це діє так звана Національна програма зберігання цифрової інформації (
National Digital Information Infrastructure and Preservation Program). ЇЇ сайт знаходиться за адресою www.digitalpreservation.gov.

Скористуйтеся цією унікальною можливістю, залиште в історії свій власний репортаж про події навколо, думки про людей, яких ви знаєте, про свою країну і родину. Людство збереже все це для наступних поколінь.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG