Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 12:53

Як позначиться загибель Качинського на українсько-польських відносинах? Коли Янукович робитиме у владі «капітальний ремонот»?


Київ – Трагічна загибель президента Польщі для українців має особливе значення, пише «Газета по-українськи». Після цієї катастрофи, на думку журналістів, під великим питанням опинилося і польсько-українське порозуміння – чи не найбільший здобуток політичних еліт двох держав. Нинішня влада в Україні ментально абсолютно чужа польській стороні. Навіть близькі до Росії Дональд Туск та Віктор Янукович культурно й політично абсолютно різні. Це лідери сусідніх, але байдужих одне до одного середовищ. Що теж є блискучою перемогою Володимира Путіна – польсько-українська зв’язка на державному рівні розірвана. Видання стверджує, що Україну планомірно й свідомо ізолюють. Та позбавляють стратегічних і тактичних союзників. Про це наголошується у статті «Україну запихають у російську шафу».

«Більшість фракції НУ-НС зріє до коаліції з Партією регіонів», стверджує в «Газеті по-українськи» нунсівець Юрій Єхануров. Серед умов об’єднання – відсторонення комуністів з коаліції, чіткі домовленості щодо статусу української мови та Чорноморського флоту. А ще Юрій Єхануров переконаний, восени Віктор Янукович пересіватиме свою команду, робитиме у владі «капітальний ремонт», бо «прийде потреба багатьох замінити».

Історику Табачнику варто пам’ятати, що війна почалася не 1941-го, а 1939-го року. Якщо він хоче перейменувати назву у підручниках «Друга світова війна» виключно на «Велика Вітчизняна», то тоді за яку вітчизну і хто бився 1939 року? Про це в газеті «День» запитує парламентарій Олесь Доній. Він зазначає, що для багатьох фронтовиків назва «Велика Вітчизняна війна» є прийнятною і святою, але це лише один із фрагментів, якій мав місце в СРСР. Тепер їй на заміну приходить європейська назва – «Друга Світова війна». І ці назви жодним чином не потрібно протиставляти.

Чи вірите ви людям, які самі собі збільшують податки? Кореспондент газети «Нова» – ні. Він вважає, що це те ж саме, що накласти на себе, скажімо, вето або ембарго. Відтак журналіст з пересторогою поставився до спроби Кабміну запровадити податок на розкіш, адже «українські уряди, які б кольори вони не мали, є, власне, клубом справжніх багатіїв». І якщо вони говорять про багатих, які повинні поділитися доходами з бідними, це, м’яко кажучи, дивує. Однак провівши невеличке дослідження, газетярі з’ясували, що ніхто не збирається ділитися важко заробленими мільйонами. Виявляється, в документі є маленьке уточнення: йдеться про податок, що братиметься при купівлі літаків, дорогих авто та елітної нерухомості. А все, що було куплене до того, вибачається, як «помилка молодості».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG