Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 11:32

До Британії наближається нова хмара вулканічного попелу


Британська Національна служба повітряного руху, попри повідомлення про нову хмару попелу від виверження вулкану в Ісландії, інформувала вчора ввечері, що вважає за можливе відкрити сьогодні значну частину повітряного простору над Англією, Шотландією та Уельсом після п’ятиденної заборони на польоти. Водночас аеропорти Лондона, за цими планами, залишаться закритими.

Фахівці очікують, що і по всій Європі сьогодні зросте кількість авіарейсів. Про це оголосив учора єврокомісар з транспорту Сійм Каллас після зустрічі міністрів транспорту у Брюсселі.

За його словами, очікувана від ранку у вівторок дедалі більша кількість рейсів – «це добрі новини для європейських пасажирів, а також для авіаперевізників та інших секторів економіки, що зазнають втрат від цієї кризи».

Європейська організація безпеки повітроплавання (Євроконтроль) повідомила, що протягом учорашнього дня в Європі відбулося 8–9 тисяч рейсів – це менш як третина від звичайної кількості в приблизно 28 тисяч.

Тим часом авіакомпанія «АероСвіт – Українські авіалінії» повідомила в понеділок, що виконала майже всі заплановані регулярні міжнародні авіарейси.

«АероСвіт» поступово відновлює нормальний графік роботи, порушений через закриття повітряного простору.

Здійснено рейси на Афіни, Бангкок, Будапешт, Вільнюс, Дубай, Пекін, Прагу, Санкт-Петербург, Москву, Софію, Стамбул, Стокгольм і Тбілісі.

Recommended

XS
SM
MD
LG