Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 06:07

До України приїжджає єврокомісар з питань розширення


Європейський комiсар з питань розширення та європейської полiтики сусiдства Штефан Філе 21-23 квiтня вiдвiдає Україну. Про це повідомили у прес-службі представництва Європейської комісії в Україні.

«Україна стоїть перед багатьма полiтичними та економiчними викликами. Якщо Україна має намiр досягти стабiльностi й процвiтання, на що сподiваються її громадяни, то невiдкладно необхiдно вжити рiшучих дiй для проведення реформ», – йдеться в заявi єврокомісара напередоднi його вiзиту до України.

За його словами, довгострокове рiшення у досягненнi цiєї мети може бути знайдене шляхом «створення клiмату для бiзнесу та iнвестицiй, поступового зростання, роботи i стабiльного доходу народу». «Це, в свою чергу, потребує стабiльного, демократичного полiтичного середовища», – заявив Філе.

Планується, що пiд час вiзиту комiсар зустрiнеться з Президентом України Вiктором Януковичем, прем’єром Миколою Азаровим, вiце-прем’єром Сергiєм Тiгiпком, мiнiстром закордонних справ Костянтином Грищенком та iншими членами уряду.

Крiм того, вiдбудуться зустрiчi з головою Верховної Ради України Володимиром Литвином, головами парламентських комiтетiв, представниками опозицiйних партiй. Філе також має намiр зустрiтися з представниками громадських органiзацiй та бiзнесу, а також виступити перед студентами Iнституту мiжнародних вiдносин Київського нацiонального унiверситету iмені Шевченка.
XS
SM
MD
LG