Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 15:51

Що найбільше непокоїть українців і чи зважає на це влада (огляд преси)


Київ – Найбільше українців хвилює інфляція, зростання безробіття і брак грошей. «Насильницьку українізацію» та «утиски російської мови» як проблему сприймають менше за 5 відсотків. Наводячи такі соціологічні дані, оглядач «Газети по-українськи» наголошує, що влада зумисне виносить для суспільного обговорення мовні проблеми та питання необхідності перегляду історії, щоб уникнути відповідей на справді важливі питання й надалі перерозподіляти грошові потоки. Заголовок статті – «Влада не може пояснити, як зменшити безробіття і ціни».

Намагаючись залатати дірки у бюджеті, новий уряд звернув прискіпливішу увагу на рекламу. З одного боку, руками Антимонопольного комітету збираються податі з рекламодавців, рекламу яких чиновники визнали недобросовісною, з іншого – Кабмін планує збільшити в десятки разів податок на рекламу, що, як стверджує газета «Економіческіє ізвестія», може відкинути рекламну і медійну галузь іще на кілька років назад. Докладніше в публікації «Держава роздавить ЗМІ».

Газета «День» цікавиться, якою буде концепція святкування Днів пам’яті. Чи будуть розповідати про трагедію українського народу, який перебував у смертельних лещатах двох людиноненависників-тиранів – Сталіна та Гітлера, – чи в тисячний раз знову почуємо псевдо пафосні промови про непереможність Великої Радянської Держави? І знову протиставлятимуть «бандерівський Захід» Сходові України, нагнітаючи при цьому антизахідну та антинатовську істерію? Прогнози – в статті «Щодо «правильної» та «неправильної» пам’яті про Перемогу».

За останні 10 років в Україні дуже мало приділялося уваги розв’язанню екологічних проблем, переконує газета «Голос України». Видання пише, що всі уряди, які працювали і потім змінювалися, займалися політикою, у кращому разі – економікою, екологія ж відходила на задній план. Наслідок – нині в Україні менше за 15% території засаджено лісом, тоді як у Європі ця цифра сягає 30–45%. Екологи заявляють, що безсистемна вирубка лісів не тільки знищує природні очисники атмосферного повітря, а й змінює кліматичні умови.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG