Доступність посилання

ТОП новини
21 Березень 2019, Київ 20:23

Янукович-молодший: «хто ж як не я казатиме татові правду»


Віктор Янукович молодший

Київ – Віктор Янукович-молодший, член Комітету Верховної Ради з питань транспорту і зв'язку, 90-й номер у списку Партії регіонів, каже, що прагне зламати негативний стереотип сприйняття політиків у суспільстві, а основним завданням бачить сприяння реалізації молодих українців. Із особистих планів – розвиток автоспорту. Про це Віктор Янукович, син Президента України розповів Радіо Свобода.

– Я вважаю, що безвладдя останніх років набридло усім, і тому народ, громадяни України – хочуть змін і якоїсь стабільності. Люди втомилися від пустих балачок, пустих обіцянок та обману. А наша політична сила вважається людьми справи, і тому, я впевнений, програма розвитку країни буде виконана.

– Вам цікаво бути в політиці? От ваш брат займається бізнесом, а політика – це дуже специфічна справа.

– Тут немає однозначної відповіді. Я почав працювати у бізнесі дуже рано, тобто я прийшов у політику уже маючи певний досвід в економічній сфері. До того ж я економіст за освітою, а не так давно захистився – склав кандидатський мінімум із державного управління. Тобто трішки перекваліфікувався, відштовхуючись від сьогоднішньої реальної ситуації.

Так от, я маю одного старшого за віком товариша, який мені каже: «як ти взагалі можеш знаходитись у політиці, там же такий бруд, там все базується на обмані». На жаль, на сьогоднішній день у суспільстві, з цілком зрозумілих причин, сформований стереотип політика, як обманщика, як піарщика, як «пусте місце» і не більше. Я вважаю, що це наше завдання – зламати цей стереотип, повернути повагу до влади, повернути повагу до політиків. Для цього потрібно довго і завзято працювати.

Це складне завдання, бо ми маємо важкий спадок, у якому треба довго і прискіпливо розбиратися. Само собою, що усім хочеться бачити результати якомога швидше, але ж будемо реально розмірковувати – руйнувати просто, а будувати складно. Але ми – молода країна, у нас багато розумних людей, талановитих людей, тому я думаю, що у нас все вийде.

– Ви розраховуєте на молодь, на людей вашого покоління?

– І на молодь теж. Я завжди говорив так, що ідеальне поєднання – це використовувати досвід і мудрість старшого покоління у поєднанні з динамічністю і новацією молодих зухвалих людей, які хочуть чогось досягати. Скажімо так, один одного доповнювати і провокувати на хороші вчинки.

Що стосується моїх співробітників, людей, які зі мною поруч, друзів – то ми збираємося і обговорюємо теми, які стосуються зокрема й молодіжної політики.

– Є якісь програми, напрацювання?

– Є програми. І ми зараз над ними дуже щільно працюємо. У нас є організація «Союз молоді регіонів України», ми днями зробили ребрендинґ цієї організації і тепер вона має називатися «Молоді регіони». У нас багато планів. Хочеться дати шанс молодим і перспективним людям, у яких є бажання працювати. Хочеться дати їм шанс розвиватися. Це, я думаю, найголовніше.

Я сподіваюся, що перші серйозні кроки можна буде побачити вже у вересні. Ми будемо дуже щільно працювати протягом всього літа, для того щоб у вересні виступити з окремим дуже масштабним проектом.

– А Віктор Федорович слухає вас, як молодого політика? Ви щось йому пропонуєте?

– Я взагалі-то вважаю це своїм обов’язком – казати йому, якщо я бачу десь якісь недоробки. Якщо я йому не буду чесно говорити, то хто тоді йому може сказати правду.

– Ще про особисте… Я знаю, Ви любите дуже машини.

– Незабаром у нас буде перший етап кубка України з Трофі-рейду у Харкові. Сподіваюся, що вийде взяти участь.

Я фанатично до автоспорту ставлюся з самого дитинства, але Україна має просто дорости до цього – роботи у цьому напрямку непочатий край. Прикро, але це факт, що наші хороші гонщики виїжджають до Польщі й далі до Європи – туди, де є хороші траси й хороші умови.

– А складно побудувати таку ж трасу в Україні? Нам складно створити умови для гонщиків? Все ж таки, це елітний спорт.

– Взагалі-то будування траси якогось серйозного рівня, якщо мова йде про трасу Формули-1, – це великі гроші. І є достатньо багато інвесторів, які хочуть увійти в Україну й допомогти збудувати таку трасу. Я з ними зустрічався і розмовляв – досі вони просто боялися йти в Україну. Така ж ситуація була не лише з цим проектом. Тепер ситуація міняється. Україна стає все таки на стабільний шлях розвитку і починає залучати інвестиції. А інтерес до автоспорту у нас в країні є.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG