Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 17:41

У Севастополі починаються тренування спільного українсько-російського параду


У Севастополі розпочинається спільне тренування українських і російських військових частин і підрозділів, що беруть участь у святкових заходах з нагоди святкування Дня Перемоги.

Як повідомили у прес-службі Міністерства оборони України, згідно з планом проведення спільних урочистих заходів, 23, 27 та 29 квітня спільні парадні шеренги пройдуть на плацу 15-го флотського екіпажу Чорноморського флоту Росії. 4 та 6 травня у центрі Севастополя відбудуться репетиції спільного параду.

9 травня у параді військ у Севастополі від ВМС Збройних сил України братимуть участь понад 500 військовослужбовців, від Повітряних сил ЗСУ понад – 90 військовослужбовців, від МВС України – близько 50 осіб, від Чорноморського флоту Росії – близько 750 військовослужбовців. Усього від українського флоту у святкових заходах у Севастополь залучать понад 820 військовослужбовців.

Аналогічні паради за участю військових моряків відбудуться у містах Київ, Керч, Одеса, а також у Бахчисарайському, Донузлавському, Миколаївському, Очаківському, Сакському, Сімферопольському та Феодосійському гарнізонах ВМС, повідомляє Міноборони.

Recommended

XS
SM
MD
LG