Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 18:02

Позачергового засідання парламенту у суботу не буде – Мірошниченко


Народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко

Київ – Опозиції не вдасться зірвати ратифікацію харківських домовленостей Президентів Віктора Януковича та Дмитра Медведєва. Представники меншості будуть висловлюватись щодо цього та критикувати, проте силового протистояння не буде. Що ж до позачергового засідання, яке планується на суботу, то воно навряд чи відбудеться. Такі думки в інтерв’ю Радіо Свобода висловив народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко. Сьогодні у Києві відбудеться з’їзд Партії регіонів, де має бути обраний новий лідер, наступник нинішнього Президента Віктора Януковича. Зараз називають кілька можливих кандидатур на цю посаду. Зокрема, Миколу Азарова та Олександра Єфремова.

– Хто із претендентів має найбільші шанси?

– Це питання має бути вирішене на самому з’їзді. Депутати обговорюватимуть всі кандидатури, і найдостойніша буде обрана на цю посаду.

– А на Вашу думку, хто ж є найдостойнішим?

– Мені важно сказати, тому що кожна з кандидатур має всі підстави бути лідером.

– У пресі з’явилась інформація, що всередині Партії регіонів починається, так звана, «неформальна війна» за доступ до президента. Чи не призведе це небажаного розколу?


– Не думаю, що є якась війна. Тим більше, що у Партії регіонів кожен депутат, і лідер партійних організацій має можливість доступу до Президента. Він завжди відгукується на прохання про зустріч і ніякої проблеми із цим немає.

– Опозиція критикує харківські домовленості Президентів Януковича та Медведєва. І уже навіть зібрані необхідні підписи для проведення у суботу позачергового засідання. Чи реально опозиції зірвати ратифікацію угоди про продовження базування російського Чорноморського флоту у Криму?

– Не думаю, що протистояння досягне такої критичної межі щоби було зірвано ратифікацію. Мало того, я не думаю, що буде засідання у суботу. У вівторок у режимі пленарного засідання Верховна Рада зможе розглянути всі питання. Президент буде пропонувати ратифікацію, а опозиція зможе висловитися і з політичної точки зору, і своїм голосуванням визначити своє ставлення до цих домовленостей. Ми не бачимо проблем, щоб кожен з депутатів брав участь в обговоренні.

– А чому не буде засідання у суботу?

– Ті ініціативи, які уже існували, до речі, Партія регіонів теж ініціювала позачергові засідання парламенту, не були підтримані через те, що формальності, пов’язані з організацією цього засідання не були дотримані.

– А якими будуть дії Партії регіонів, якщо опозиція блокуватиме парламентську трибуну?

– Я не став би зараз прогнозувати сценарії, де було б силове протистояння. Я швидше припускаю, що опозиція буде висловлюватись, можливо, критикувати, але не думаю, щоб було протистояння. Ми повинні запроваджувати нову політичну культуру та нову культуру дискусії.
  • 16x9 Image

    Тетяна Ярмощук

    Працюю на Радіо Свобода з 2005 року. Укладач та ведуча Ранкової Свободи, пишу на енергетичну та економічну тематику. 2006 року закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А у 2009-му – Інститут політичних наук. 

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG