Доступність посилання

ТОП новини
19 Квітень 2019, Київ 21:23

Гриценко закликає до єдності, бо «Україна під загрозою»


Екс-кандидат у президенти України, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко вважає, що різні позиції та міжособистісні протиріччя в українських політиків наразі мають відійти на задній план, оскільки «під загрозою Україна як країна і як держава».

Про це він заявив на своєму сайті.

Коментуючи спільні дії опозиційних сил, які не згодні з «пактом Януковича-Медведєва», він закликав «не чубитися, коли перед країною постала загроза її цінностям і перспективі існування».

«Я не спілкувався з Ющенком понад два роки. Але в цій ситуації готовий і з ним сісти за один стіл – приміром, щоб Ющенко переконав Плюща, Поляченка, ще когось із депутатів, які його поважають, аби вони не додали своїх голосів до пакту Януковича-Медведєва...», – наголосив Гриценко.

Також він переконаний, що нова влада, яка «бажає ратифікації пакту Януковича-Медведєва, ставить країну під загрозу, навіть цього не розуміючи».

Лідер опозиції Юлія Тимошенко закликала громадян України у вівторок, 27 квітня, о 9-ій годині ранку вийти на акцію протесту.
За її словами, необхідно зробити усе для того, щоб угоду про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України не було ратифіковано.
XS
SM
MD
LG