Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 15:56

Тимошенко їде в регіони «піднімати людей»


Лідер БЮТ Юлія Тимошенко закликає українське суспільство об’єднатися проти політики Віктора Янукович і домогтися проведення дострокових парламентських виборів.

У парламенті Тимошенко назвала сьогоднішнє голосування за ратифікацію угоди з продовження перебування російського Чорноморський флот Росії в Криму «чорною сторінкою в історії України».

За її словами, «банда, яка прийшла сьогодні до влади», продовжить здавати Україну, і тому лідер БЮТ планує поїхати регіонами України для того, щоб піднімати громадськість на спротив. «Я із завтрашнього дня вирушаю до регіонів, де ми будемо піднімати людей, пояснювати людям, що відбувається, де ми будемо намагатись зібрати всеукраїнську команду захисту України у ці скрутні, важкі часи», – сказала лідер БЮТ.

Тимошенко наголосила, що необхідно домогтися обрання нового парламенту, який денонсує сьогоднішні угоди щодо Чорноморського флоту Росії. «Сьогодні в Україні просто зобов’язані об’єднатися всі люди, які розуміють, що Україна без захисту проти такої організованої банди просто не витримає… Тому якщо в українському суспільстві є сили, які готові захистити Україну – давайте об’єднуватися і робити так, щоб парламент якомога швидше був переобраний під тиском людей, під тиском громадської думки», – сказала Тимошенко.

На даний час біля приміщення парламенту, який сьогодні ратифікував угоду про продовження перебування в Україні Чорноморського флоту Росії, зібралися кілька тисяч громадян, протестуючи проти ратифікації угоди. Учасники мітингу тримають партійні прапори «Нашої України», ВО «Свобода» та БЮТ. Водночас на мітинг підтримки угоди зібралися прихильники Партії регіонів.

Recommended

XS
SM
MD
LG