Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 14:19

Прокуратура готова відреагувати на події в Раді, якщо отримає звернення


Генеральна прокуратура України готова провести перевірку у зв’язку з подіями, які відбулися у вівторок у сесійній залі, якщо на те буде відповідне звернення парламенту. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Якщо подадуть запит, звернення від голови Верховної Ради, тоді буде проведено перевірку фактів, буде опитано людей, може навіть звернутися хтось, хто був травмований», – сказали в Генпрокуратурі.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов раніше сьогодні заявив, що ініціатори заворушень під час засідання Верховної Ради мають відповісти перед законом. «Не можна прикривати прапором відвертий злочин, перешкоджання депутату здійснювати свої функції в залі», – сказав регіонал. Водночас, за його словами, депутати фракції Партії регіонів, які брали участь у сутичках, просто реагували на дії представників опозиції.

Під час розгляду питання про ратифікацію угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України у сесійній залі Верховної Ради сталися бійки між народними депутатами, крім того, в залі кидали димові шашки, а в президію, де перебував спікер Володимир Литвин, кидали яйця.
XS
SM
MD
LG