Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 00:02

Євросоюз фінансує новий освітній проект в Україні


«Ми різні, але ми – рівні!» – таку назву має новий освітній проект, який українські викладачі та вчителі історії здійснюватимуть за підтримки Євросоюзу. Йдеться про викладання історії України як багатонаціональної держави, як країни з європейського поліетнічного простору.

Цей проект сьогодні презентували в Києві у рамках засідання круглого столу з проблем викладання історії України.

«Проект здійснюватиметься упродовж двох років у середніх школах та вишах України. Одне з його завдань – розробка нових підручників з історії, які оповідатимуть про історію усіх народів, котрі мешкають на території України. У цілому ж, мета проекту – виховання нового покоління українців, які знатимуть історію свого народу та землі, на якій вони живуть», – заявив координатор проекту від ЄС – аташе Європейської комісії Станіслав Тополинський.

Координатор проекту від України – голова Всеукраїнської асоціації викладачів історії «Нова доба» Поліна Вербицька зауважила, що у здійсненні проекту беруть участь уряд, наукові кола, освітяни України.

«Для нас зрозуміло, що за тих обставин, які склались у державі після президентських виборів, наше завдання виходить за межі науки або освіти. Наша мета – виховати патріотів України, які розділяють європейські цінності патріотизму і толерантності», – сказала Вербицька.

Recommended

XS
SM
MD
LG