Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 12:25

Глава МЗС поїхав у Нью-Йорк на конференцію з нерозповсюдження ядерної зброї


Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко відбув сьогодні з робочим візитом до Нью-Йорка для участі в оглядовій конференції 2010 року з розгляду дії Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Як повідомляє прес-служба МЗС, передбачені також робочі зустрічі Грищенка з міністрами закордонних справ країн-учасниць конференції, зокрема Австрії, Данії, Люксембургу, Канади.

«Україна була і залишається лідером процесу глобального ядерного роззброєння, що засвідчило рішення Президента Віктора Януковича щодо вивезення з української території запасів високозбагаченого урану, яке привітали США, Європейський Союз та інші учасники міжнародної спільноти», – мовиться в повідомленні.

Прес-служба МЗС наголошує, що Україна «рішуче виступає проти збільшення кількості держав, що володіють ядерною зброєю, відповідально ставиться до збереження наявних в неї ядерних матеріалів та технологій».

Згідно з повідомленням, МЗС виходить із того, що відповідальне ставлення до зобов’язань України у сфері нерозповсюдження ядерної зброї «не лише зміцнює міжнародний авторитет держави, а й приносить пряму економічну вигоду вітчизняній науці та атомній енергетиці».

Під час візиту в США 12 квітня Президент Янукович заявив про намір України позбутися високозбагаченого урану при технічній і фінансовій допомозі США.

Recommended

XS
SM
MD
LG