Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 14:24

МВС закликає учасників мітингів до терпимості


Міністерство внутрішніх справ закликає учасників завтрашніх першотравневих демонстрацій та мітингів виявляти терпимість та повагу до своїх політичних опонентів.

«Як свідчить досвід попередніх років, під час подібних масових заходів трапляються сутички між представниками груп різної політичної орієнтації, що може привести до порушень громадського порядку», – йдеться в зверненні МВС.

У міліції заявили, що мають інформацію про те, що завтра деякі радикальні сили планують здійснити провокації з метою «підняття власного рейтингу за рахунок спокою громадян».

Будь-які спроби порушення громадського порядку, створення загрози безпеці громадян будуть рішуче припинятися, а винні в цьому будуть притягатися до відповідальності, наголошують в МВС.

Завтра в центрі Києва буде зупинений рух транспорту в зв’язку зі святкуванням 1 травня. Зокрема, як повідомляє ДАІ, рух транспортних засобів Хрещатиком з 8:30 до 22:30 буде заборонений. Крім того, з 9:00 1 травня можливе тимчасове призупинення руху транспорту під час святкової ходи з нагоди Міжнародного дня солідарності трудящих по вулицях Володимирській – Хмельницького – Хрещатик – до майдану Незалежності.
XS
SM
MD
LG