Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 17:56

Янукович за активну співпрацю «Нафтогазу» і «Газпрому», але не на засадах об’єднання


Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності розширення і активізації співпраці України і Росії в енергетичній галузі, але не на засадах об’єднання «Нафтогазу України» та російського «Газпрому».

«Перш за все, це був несподіваний експромт. Але це не означає, що це питання буде розглядатися Україною і вирішуватися», – заявив глава держави сьогодні в Єнакієвому, коментуючи ініціативу прем’єра Росії Володимира Путіна щодо об’єднання «Газпрому» і «Нафтогазу».

Водночас Президент України зауважив, що варіантів співпраці «Нафтогазу» і «Газпрому» зокрема та двох держав в енергетичній сфері загалом є багато.

«Це велике питання, що лежить, перш за все, у площині економіки. Що стосується політики, ми вважаємо, що наша головна політика – це захист національних інтересів», – заявив Янукович.

Минулого тижня після завершення засідання міжурядового комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії в Сочі прем’єр-міністр Росії Володимир Путiн запропонував об’єднати «Газпром» i НАК «Нафтогаз України».
XS
SM
MD
LG