Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 22:43

Віце-президент США виступив у ЄвропарламентіВіце-президент Cполучених Штатів Джозеф Байден виступив сьогодні в Європейському парламенті.

Байден заявив, що США і Європу об’єднують не лише спільні цінності, а й спільні інтереси. Він торкнувся й низки найважливіших світових проблем, зокрема, питання про іранську ядерну програму:

«США і Європа діють разом, пліч-о-пліч, щоб не допустити появи в Ірану ядерної зброї. Можливість такого розвитку подій загрожує як
громадянам Ірану, так і сусіднім державам, серед яких є й наші союзники. Разом ми вперше намагаємося домовитися безпосередньо з іранськими лідерами».

За словами Байдена, перед Іраном стоїть вибір: виконувати свої міжнародні зобов’язання і тим самим нормалізувати відносини зі світовою спільнотою – або ж потрапити в повну ізоляцію.

Говорячи про зусилля в Афганістані, віце-президент США зазначив:

«Всюди в гарячих точках в Афганістані і Пакистані ми працюємо разом, щоб зламати опір і знищити бойовиків «Аль-Каїди» і «Талібану». Ми намагаємося передати наш досвід афганським військовим і поліцейським, щоб згодом уряди цих країн могли самостійно захищати як свій народ, так і сусідні держави».

У програмі європейського турне Джозефа Байдена – переговори з керівництвом Євросоюзу та НАТО, а також візит до Іспанії.
XS
SM
MD
LG