Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 08:25

БЮТ: у Дніпропетровську перешкоджають перевезенню людей на мітинг до Києва


За даними, які надійшли до Дніпропетровської обласної організації партії «Батьківщина», органи МВС, зокрема обласне ДАІ та податкова інспекція, чинять тиск на автоперевізників області, щоб не допустити виїзду громадян до Києва на мітинг 11 травня. Таку інформацію оприлюднила обласна організація партії.

За повідомленням, народні депутати України від БЮТ мають дані, що до автоперевізників зверталися високопосадовці з обласної міліції і попереджали, що «не варто везти людей до Києва 11 числа, бо все одно автобуси туди не доїдуть».

В обласній організації партії заявили, що бютівці вже звернулися з офіційним листом до МВС і УВС Дніпропетровської області.

В управлінні МВС в області звинувачення відкидають. Як зазначили в прес-службі обласної міліції, «керівництво головного управління до перевізників не зверталося та ніяких перешкод у випадку вільного переміщення громадян чинити не буде».

«ГУ МВС в області та обласне управління ДАІ зацікавлені лише в безпечному переміщенні громадян, відповідно до чинного законодавства та правил дорожнього руху», – зауважили в міліції.

Опозиція скликає на 11 травня мітинг під парламентом у Києві.

Recommended

XS
SM
MD
LG