Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 16:04

Грищенко поїхав до Брюсселя зустрічатися з «Клубом друзів України»


Сьогодні міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко прибув з одноденним візитом до Брюсселя для участі в робочому сніданку з міністрами закордонних справ та високими дипломатичними представниками 13 країн-членів ЄС, що входять до «Клубу друзів України».

Як повідомили в Департаменті інформаційної політики МЗС України, серед учасників заходу керівники зовнішньополітичних відомств Литви, Румунії, Словаччини, Польщі, Чехії, Угорщини та Швеції.

Крім того, Грищенко в Брюсселі проведе зустрічі з комісарами Європейської комісії з питань розширення та європейської політики сусідства, з внутрішніх справ, з економічних та фінансових питань, а також з державним секретарем МЗС Німеччини Вернером Гоєром.

Як повідомили в МЗС, метою візиту є активізація співпраці України з Європейським Союзом та його країнами-членами з низки практичних питань, зокрема тих, що стосуються процесу спрощення візового режиму для українських громадян, а також в розрізі протидії наслідкам глобальної фінансово-економічної кризи.

«Ми виходимо з того, що європейська інтеграція України – це не просто якась висока мета, а щоденний процес тісної взаємодії з Європейським Союзом, його окремими країнами-членами з практичних питань, що хвилюють простих українців у їх буденному житті», – заявив український міністр після прибуття до Брюсселя.
XS
SM
MD
LG