Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 21:05

Янукович пропонує вдосконалити положення Договору про дружбу з Росією


Президент України Вiктор Янукович пропонує вдосконалити положення Договору про дружбу, партнерство та спiвпрацю з Росiйською Федерацiєю вiд 1997 року. Про це вiн заявив у вiвторок, вiдкриваючи засiдання Ради регiонiв за участю голiв державних адмiнiстрацiй та обласних рад у вiвторок у Києвi.

«Положення Договору вiд 1997 року, що передбачають широке коло для полiтичної, економiчної та гуманiтарної спiвпрацi, будуть тепер виписанi в новому договорi i будуть створенi всi умови, щоб новий iмпульс запустив цi механiзми мiж нашими країнами», – сказав Президент.

За словами Януковича, практично кожне положення базового договору передбачає пiдготовку окремої угоди, зокрема з таких питань, як промислова кооперацiя, розвиток спiльних економiчних проектiв, гуманiтарна полiтика.

При цьому глава держави зазначив, що тривалий час і Україна, й Росія не використовували цього потенцiалу.

Водночас Янукович заявив, що нинi вiдбувається «прорив» у двостороннiх вiдносинах.

Президент України наголосив, що останнi українсько-росiйськi домовленостi свiдчать про те, що кожна зi сторiн може йти на поступки. Вiн також вважає за необхiдне розробити довгострокову програму двосторонньої спiвпрацi. «Вважаю, що нам необхiдно на системнiй основi врегулювати всi положення та зобов’язання, закладенi в Договорi про дружбу, партнерство та спiвпрацю, i вiдпрацювати вiдповiдну мiждержавну програму соцiально-економiчної та гуманiтарної спiвпрацi на довгострокову перспективу щонайменше на десять років», – пiдсумував Янукович.

Recommended

XS
SM
MD
LG