Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 19:26

Львів’ян заблокували на кілька годин


Згадувати про оті штучні паради 9 травня направду не хочеться, якби не але... Увесь цей цирк влаштували за гроші людей і за це ще й створили їм масу незручностей. Чому через якісь шоу мають страждати звичайні люди?

Із 6 години ранку в неділю львівська міліція перекрила повністю центр міста. Ніхто не міг нікуди пройти, ані проїхати протягом майже 4 години. Моя знайома з маленькими дітками не змогла від власного помешкання пройти до церкви. Їм довелось обходити під проливним дощем усю центральну частину міста. У храм вони прийшли цілком мокрі, повернутись додому не змогли, бо їх не пропустили б…

У подібній ситуації опинились тисячі львів’ян, які у маленьких вуличках впирались у металеві огорожі і міліцію. Більше тисячі правоохоронців ретельно охороняли і були єдиними глядачами параду кількох ветеранів на чолі з головою обласної адміністрації Василем Горбалем, а усі городяни і гості міста трактувались небезпечними ворогами, які хочуть вчинити провокацію. Не пропускали міліціонери навіть тих, хто мав журналістське посвідчення. На запитання: «Чому?» Відповідали: «Наказано пропускати лише тих, хто має посвідчення Верховної Ради?»

Врешті міліція, яка зобов’язана служити людям, визнала правду, що людьми вважає тільки парламентарів. Парад під рясним дощем нагадував, даруйте, маніфестацію злочинців, яких охороняли зусібіч, бігом посадили в автобуси і відвезли на Пагорб Слави.

У цій дефіляді на проспекті Свободи не шпацирували мер Львова і голова Львівської облради. У такий спосіб вони показали своє ставлення до радянських парадів, але обоє представників місцевої громади виступали на мітингу і жоден словом не обмовився і не поцікавився у правоохоронців, яке вони мали право заблокувати центральну частину міста, створивши людям стільки незручностей і проблем. Але чому дивуватись? Це ще один показник ставлення до людей, які обирають цю владу.

Побачити, як це виглядало, можна тут
  • 16x9 Image

    Галина Терещук

    В ефірі Радіо Свобода з 2000 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Має досвід роботи на телебаченні і в газеті.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG