Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 11:17

Потрібен план створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС – Тігіпко


Укладення угоди про асоціацію між Україною та ЄС значно спростить процеси євроінтеграції і зміцнить зовнішньоекономічні зв'язки між нашою державою та країнами ЄС.

На цьому наголосив віце-прем'єр Сергій Тігіпко під час зустрічі з заступником генерального директора Генерального директорату з зовнішніх відносин Європейської комісії, відповідального за Європейську політику сусідства, Юґом Мінґареллі.

Під час зустрічі сторони обговорили також питання створення зони вільної торгівлі. Тігіпко зазначив, що вже завершується робота над проектами законів про державні закупівлі, ринку газу, технічного регулювання, фітосанітарного контролю.

На думку віце-прем'єра, ухвалення цих документів у комплексі з іншою нормативною базою, адаптованою до європейських стандартів, допоможе Україні ефективно і швидко інтегруватися в європейське співтовариство.

«Україні та ЄС потрібен чіткий і скоординований план дій щодо створення зони вільної торгівлі, яка стане додатковим фактором для розвитку економіки, підвищення її конкурентоспроможності і, крім того, започаткує новий етап міжнародного взаємовигідного партнерства», – зазначив Сергій Тігіпко.
XS
SM
MD
LG