Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція винна


Ірина Штогрін
Ірина Штогрін
Все… Дозріли… Дійшли… Дорозвивалися…

Влада залізобетонна, а опозиція розпорошена.

Влада демонструє силу, а опозиція – слабка!

А раз слабка, то значить винна!

Винна, бо розгублена, смішна і не знає, що робити.

Опозиція не розуміє, що махати прапорами, кидатися яйцями, сваритися між собою і проголошувати гасла перед замученим проблемами й безгрошів’ям народом – неактуально.

Причому давно!

Опозиція не розуміє, що зібрати Майдан чи навіть зімітувати його не вдасться.

Майдан неповторний – у своїй чистоті пориву, у своїй величі спонтанного вільного об’єднання людей, у своїй демократичності, у своїй багатонаціональності, багатомовності та неаґресивності!

Опозиція не розуміє, що немає жодного сенсу витрачати гроші на автобуси, потяги, пошиття прапорів, виготовлення значків, добові… та окрему оплату командирів.

Це вже було… і у помаранчевому, і у біло-червоному, і у синьому варіанті.

Опозиція не розуміє, що нічого нового вона вже сказати не може.

Все, що можна сказати – сказали.

«Маємо те, що маємо!», сказав Кравчук. «Крадуть!», – сказав Кучма. «Нація винна!», – сказав Ющенко. «Україна – вічна!», – замість «амінь» виголосив Янукович, маючи на увазі, що ми приречені жити чужинцями на своїй землі, де добре ведеться лише тим, хто краде.

Слова сказані, залишилося – діло!

Опозиція не розуміє, що у конкурсі на право керувати країною після завершення циклу – «радянське/партократичне-національне/партократичне-безнаціональне/партократичне – виграє та політична сила, яка зможе довести, що здатна вирішувати у прогресивний цивілізований спосіб старі й болючі проблеми.

Опозиція винна, бо товчеться тут – у Києві.

А треба працювати – у кожному селі й кожному місті.

Треба захищати тих, кому немає від кого чекати захисту, допомагати тим – кому немає звідки чекати допомоги, робити те, чого ще ніхто не робив.

Треба, нарешті, перестати думати про себе у владі!!! Настав час думати про Україну, бо не буде країни – не буде ні влади, ні опозиції, ні території, де б бізнесмени і від влади і від опозиції могли спокійно займатися бізнесом і множити свої тисячі/мільйони/мільярди.

Опозиція буде винна, якщо не скористається шансом, довести конкретними справами, що не все продається!
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG