Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 16:09

Єврокомісія називає ключовими для України реформи в економіці й судочинстві


Сьогодні в Києві голова представництва Єврокомісії Жозе Мануель Тейшейра повідомив, що набуття Україною асоціації з ЄС передбачає здійснення нею 78 пріоритетних заходів. Серед них найважливіші – це реформи в економіці та судочинстві.

«Захист інвестицій, лібералізація економіки, підтримка малого і середнього бізнесу в економіці; прозорі правила гри в енергетиці; реальний захист прав і свобод українців – це ті пріоритети, від яких залежить поступ України до асоціації з ЄС», – наголосив Тейшейра.

Торкаючись питання щодо звуження свободи слова, він зауважив: «Одним із пріоритетів євроінтеграції України було створення громадського телебачення і радіо, зменшення залежності регіональних ЗМІ від місцевої влади. Ніяких позитивних зрушень у цій царині не відбулося. Ми також беремо до уваги і той факт, що межі свободи слова в Україні залежать від вимог власників ЗМІ, серед яких політична та економічна еліта держави».

Представник Європейської комісії також відзначив, що питання зближення з Росією – це виключно компетенція чільної української влади.

12 травня у Брюсселі та Києві представили звіти «Європейська політика сусідства: доповідь щодо України – 2009».
XS
SM
MD
LG