Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 07:40

Переговори про асоціацію Україна-ЄС тривають без змін


Переговори про утворення асоціації між Європейським Союзом та Україною тривають, заявив заступник міністра закордонних справ України Павло Клімкін.

«Ані за змістом, ані за темпом переговорний процес не зазнав жодних змін, ми працюємо досить активно, ми маємо амбітні цілі і дуже сподіваємось, що ми закладемо до майбутньої угоди всі положення, які є важливими як для України, так і для Європейського Союзу», – сказав Клімкін.

Із ним погоджується голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, стверджуючи, що українську інтеграцію у Європу ніхто не скасовував.

«Європейський Союз і Україна погодилися стосовно початку переговорів щодо угоди про асоціацію на основі того прогресу, якого досягла Україна у сфері демократизації, дотримання прав людини і загального розвитку стосовно основних принципів Європейського Союзу. Саме на цій основі було розпочато переговори про асоціацію», – зауважує голова Представництва Європейського Союзу в Україні.

Планується утворити зону вільної торгівлі на умовах, що стосуватимуться не тільки товарів, а й послуг, капіталу та руху робочої сили. Однак навіть приблизної дати завершення переговорів урядовці не називають.

Recommended

XS
SM
MD
LG