Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 07:18

Іще одна словацька авіакомпанія наблизилася до банкрутства


Речник Міністерства транспорту Словаччини повідомив, що авіакомпанію Air Slovakia позбавлено ліцензії. Як сказав він учора, це сталося ще 3 травня.

Компанія Air Slovakia, невелика, але дотепер найбільша у Словаччині, яка виконувала головним чином чартерні рейси, через фінансову скруту кілька місяців не виплачувала зарплату пілотам і членам бортових екіпажів.

Air Slovakia, яка нині за рішенням суду перебуває в процесі реструктуризації для захисту від банкрутства, має право оскаржити позбавлення ліцензії. Тим часом, на думку оглядачів, без ліцензії її банкрутство майже неминуче.

Економічна криза призвела до зменшення числа туристичних фірм у Словаччині, що спричинило різке скорочення кількості пасажирів. Наприкінці минулого року першою збанкрутувала низькозатратна авіакомпанія SkyEurope, яка належала до найдешевших перевізників в Європі. Air Slovakia – друга з більших словацьких компаній, яка стоїть перед банкрутством. Минулого року в Словаччині вже збанкрутувала одна з менших авіакомпаній Seagle Air.

Air Slovakia була заснована в 1993 році і належить до найстарших авіакомпаній Словаччини. Свій перший регулярний рейс із Братислави до Тель-Авіва вона здійснила в 1994 році. Air Slovakia в різні часи свого існування здійснювала також регулярні польоти до Бейрута, Бірмінгема, Делі, Дубая, Кувейту, Мілана тощо, але переважно виконувала чартерні рейси до відомих курортів – від Іспанії до Тунісу й Шрі-Ланки.

Recommended

XS
SM
MD
LG