Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 11:07

Французькі архітектори читають лекції дніпропетровським студентам


У рамках святкування дня Європи представники спілки французьких архітекторів від сьогодні читають лекції дніпропетровським студентам.

Як повідомила начальник управління міжнародних зв'язків дніпропетровської міськради Наталія Чернишова, лекції упродовж кількох днів проходитимуть у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури та обласній організації Національної спілки архітекторів.

За словами посадовця, європейські гості мають чималий досвід і є архітекторами великих будівельних компаній, студентам вони розказують про тенденції у сучасній архітектурі та використання енергозаощаджувальних технологій.

У Придніпровській академії лекції читають французькою мовою, яку вивчає більшість студентів цього закладу.

Також у рамках святкування дня Європи у центральному дитячому парку Дніпропетровська відкрився квітковий ярмарок «Квітковим шляхом до Європи». Учасники демонструють відвідувачам якісний європейський посадочний матеріал, садові меблі і ковані вироби, які прикрашають котеджі в країнах Європи.

День Європи – свято, яке відзначається 9 травня в країнах Європейського Союзу з 1950 року. В Україні день Європи святкують з 2003 року у третю суботу травня. Основна мета – ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями, популяризація європейського культурного надбання.
XS
SM
MD
LG