Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 16:05

Тягнибок уже бачить третю революцію (огляд преси)


Київ – Інформаційна політика керівництва країни тому й називається політикою, що може мати дуже далекосяжні – державницькі або ж антидержавницькі – наслідки. Як пише газета «День», за попередні роки Україна, пропущена крізь руки різних президентів і владних коаліцій, так і не дочекалася мудрих кроків, які б убезпечили українців від найбрутальніших інформаційних атак. Частково захистити інформаційний простір України могли б суспільне та цифрове мовлення, переконує видання. Чому воно досі не створене, хто в цьому винен і як виправити ситуацію, аналізується в статті «Агітпроп за «голівудськими» рецептами».

На Україну чекає третя революція, стверджує в «Газеті по-українськи» лідер об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок. Він вважає, що влада на чолі з Віктором Януковичем «рухається до диктатури російсько-білоруського гібриду». «Вже незабаром з’явиться цензура, і новини показуватимуть через призму кремлівських окулярів. Очевидно, що буде переписуватися історія, будуть жорстко пхатися в освіту, бо це є майбутнє в ідеологічному плані. Але це все швидко викличе серйозний протест громадськості», – переконаний Тягнибок.

Уряд за підтримки владної коаліції прагне ліквідувати законодавчі обмеження для створення газотранспортного консорціуму. Як інформують «Економіческіє ізвестія», у Верховній Раді вже зареєстрований проект змін, котрі мають відкрити можливість приватизувати об’єкти магістральної газотранспортної системи. Докладніше про це розповідається в матеріалі «Рада розконсервує газотранспортний консорціум».

Газета «Голос України» аналізує причини незадовільно стану в фармакологічній галузі країни. Видання стверджує, що в державі майже не лишилося вітчизняних виробників ліків. Фармакологічний ринок не регулюється. Щосили працюють корупційні схеми. А повернення грошей і компенсації за ліки для пільговиків за наявними нині цінами не потягне жоден бюджет. Тому, як пише далі видання, потрібно запроваджувати репресії щодо закупівель лікарських засобів. Адже сьогодні основний прибуток одержують дистриб’ютори та місцеві реалізатори, які в кілька десятків разів підвищують ціни на медпрепарати. На цьому наголошується в матеріалі «Хронічні хворі вигідні ринковій медицині».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG