Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 09:55

«Нафтогаз» готовий розглядати пропозиції «Газпрому» про спільну роботу


Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» готова розглядати пропозиції російського «Газпрому» про спільну роботу компаній і провести відповідні розрахунки економічної доцільності цього, повідомили у прес-службі НАКу.

«Але ухвалення рішення має бути здійснене на урядовому рівні відповідно до законодавства України і з урахуванням національних інтересів», – наголосили в прес-службі, коментуючи чергові повідомлення з Москви про пропозицію об’єднати газові монополії двох країн.

Вперше з такою ідеєю виступив 30 квітня глава уряду Росії Володимир Путін. Президент України Віктор Янукович і прем’єр Микола Азаров, у свою чергу, відзначили, що готові до об’єднання на паритетних засадах, але вивчать й інші пропозиції, дотримуючись при цьому національних інтересів України.

Голова «Газпрому» Олексій Міллер у четвер повідомив, що на зустрічі в Москві з міністром палива та енергетики України Юрієм Бойком вони докладніше обговорили питання, пов’язані з пропозицією Путіна. Міллер зауважив, що об’єднання компаній – «абсолютно прагматичне рішення», а ідея зумовлена спільною історією розвитку газової галузі двох країн.

Recommended

XS
SM
MD
LG