Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 15:41

Покупець протягом 14 днів може обміняти товар належної якості – закон


Верховна Рада України ухвалила закон, що після набуття чинності має встановити право покупців протягом двох тижнів (14 днів) обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний товар.

За закон про внесення змін до статті 707 Цивільного кодексу України проголосували 310 народних депутатів із 415 зареєстрованих у залі.

Згідно з документом, вимога покупця про обмін або повернення товару підлягає задоволенню у разі, якщо товар не був у вживанні, збережений його товарний вигляд, споживчі якості і за наявності доказів придбання товару в цього продавця.

Автор законопроекту – член фракції «Наша Україна – Народна самооборона» Андрій Парубій. Він пояснив, що згідно з чинною редакцією Цивільного кодексу покупець має право протягом 14 днів з моменту придбання непродовольчого товару неналежної якості обміняти його у місці купівлі на аналогічний товар. Депутат заявив, що ця норма дає змогу продавцям маніпулювати правом покупців і відмовляти їм в обміні товарів належної якості.

Закон спрямований на усунення неузгодженостей між загальним змістом статті 707 Цивільного кодексу (присвячена обміну непродовольчого товару належної якості) і терміном, який використовується у її частині першій («товар неналежної якості»).

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG