Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 14:34

Прикарпатські пластуни відкрили таборовий сезон


У селі Олеша Тлумацького району розпочалося триденне «Свято Весни» під назвою «ФЕСТ СВ», яке пластуни проводять щорічно як підготовку до літнього таборування.

Акція традиційно присвячується святому Юрієві – опікуну Пласту.

Цьогоріч вона приурочена історії української пісні 90-х років. Звучатимуть твори з репертуару братів Гадюкіних, Аква Віти, Ірини Білик.

Захід відбуватиметься у формі змагань між різними пластовими куренями області. Загалом у ньому беруть участь понад 300 пластунів.

У програмі також виявлення кращих у стройовому вимарші, спортивних та інтелектуальних змагах, конкурсі куховарення, різноманітних «смугах перешкод» та інші.

Таке «Свято Весни» пластуни проводять з 1925 року, хоча майже піввіку – в діаспорі. В Україні табори відновлені з 1990 року.

За словами голови обласної округи Пласту НСОУ Руслана Марцінківа, під час цьогорічного пластового літа на Прикарпатті діятиме 17 таборів, в якій проходитимуть вишків більше тисячі пластунів.

Будуть також всеукраїнські табори, зокрема, піший туристичний табір «Говерля», летунський «Чота Крилатийх, на Соколі – «Життя в Пласті» для старших та інші.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG