Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 01:14

Головний санлікар: смерть немовлят не пов’язана з молочними сумішами


Припущення про те, що смерть немовлят у Тернопільській та Полтавській областях минулого тижня настала в результаті отруєння молочними сумішами, не підтвердилися. Про це сьогодні заявив головний санітарний лікар України Геннадій Рожков.

«На сьогодні всі лабораторні дослідження завершено. За результатами, залишки суміші «Малятко», якою годували дитину в Тернопільській області, відповідають нормативним показникам із безпеки. У другому випадку Вінницька облСЕС провела лабораторне дослідження дитячої суміші Детолакт-біфідус, якою годували дитину. Згідно з результатами дослідження, дитяча суміш відповідає нормам за показниками безпеки», – заявив Рожков.

При цьому він заявив, що аналіз води, яка використовувалася для приготування дитячого харчування, в обох випадках показав перевищення норми вмісту нітратів.

У зв’язку зі смертю 3-місячної дівчинки в селі Жуківці Тернопільської області, Рожков доручив перевірити підприємство, де виробляється молочна суміш «Малятко» – «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів».

Зі свого боку, голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький 14 травня підписав наказ про перевірку всіх виробників дитячого харчування і підприємств роздрібної торгівлі, які реалізують цю продукцію.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG