Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 11:22

Наступ Кремля на Україну, поповнення коаліції та резерви наповнення бюджету (огляд преси)


Київ – Нинішня лавина російських ініціатив – це новий, добре продуманий наступ на Україну, пише газета «День». Користуючись слабкістю чинної влади і слабкістю України в цілому, Кремль планує вирвати в України якомога більше поступок уже найближчим часом. Окрім цього, зазначає далі видання, Володимир Путін і Дмитро Медведєв хочуть показати Заходові, що прозахідній та європейській орієнтації України покладено край і вона потрапила повністю у сферу впливу Москви. В Україні також голосніше лунають голоси, що Віктор Янукович повністю здає національні інтереси України, а це підсилює опозицію і дає шанси її радикальній частині для загострення політичної ситуації. Докладніше про це розмірковується в статті «Хто об’єднає Україну?».

Близько третини українців – майже 33% – вважають, що з приходом до влади Віктора Януковича економічна ситуація в країні погіршилася. Таку соціологію наводить газета «Україна молода». Оглядачі видання переконують, що найбільше розчаровує суспільство відсутність «навіть спроб реформування». «Нема ніяких законопроектів чи спроб запровадження глобальних реформ, про які він так довго говорив», – наголошують вони.

Парламентська коаліція продовжує поповнюватися перебіжчиками. Причому подальші перспективи «Стабільності та реформ» іще оптимістичніші, стверджує «Ділова столиця». Газета пише, що багатьох перебіжчиків може змусити перейти в коаліцію не лише страх опинитися зі своїм лідером у в’язниці, а й тверезий розрахунок. Адже, за даними соціологів, у разі дострокових виборів у Верховну Раду регіонали можуть розраховувати на 250 депутатських місць, тоді як БЮТ – лише на неповну сотню багнетів. Заголовок статті – «Стабільність міцнішає».

Уряд знайшов приховані резерви наповнення держбюджету. Як інформують «Економіческіє ізвестія», Державна податкова адміністрація отримає безпрецедентні повноваження для виконання підвищених планів збору податків. Про них докладніше видання інформує у статті «Бізнесові залазять у кишеню».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG