Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 07:13

Розгляд подання прокуратури щодо депутатів від НУНС перенесли


Комітет Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту переніс розгляд подання Генеральної прокуратури про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів від НУНС Юрія Гримчака та Андрія Парубія. Про це повідомив голова Регламентного комітету, регіонал Володимир Макеєнко.

За його словами, відповідно до статті 219 Закону України «Про регламент Верховної Ради України», народним депутатам, які притягуються до кримінальної відповідальності, затримуються чи арештуються, надається 5 днів для письмово пояснення. «П’ять днів ще не пройшло. Ми повинні дати можливість нашим колегам дати письмове пояснення», – наголосив Макеєнко.

Він повідомив також, що сьогодні на засіданні комітету були присутні 20 народних депутатів, і при цьому «більшість підтримала» рішення про перенесення розгляду даного питання на інший день.

Зі свого боку, перший заступник голови Регламентного комітету, бютівець Сергій Сас стверджує, що у засіданні комітету взяли участь 20 народних депутатів, але за перенесення розгляду подання Генпрокуратури проголосували 10 депутатів, тоді як за таке рішення має проголосувати мінімум 11 депутатів, тобто більшість присутніх.

Сас також зауважив, що парламент має повернути Генпрокуратурі подання на позбавлення двох нунсівців депутатської недоторканності, оскільки цей документ оформлений із порушенням законодавства.

Прокуратура Києва 14 травня порушила кримінальну справу проти Парубія та Гримчака за підозрою у втручанні в діяльність спікера парламенту та інших депутатів з метою перешкоджання виконанню ними службових обов’язків.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG