Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 09:57

У Мінську під вартою залишається лідер опозиційного руху


Затриманого 18 травня в Мінську лідера громадянської кампанії «Кажи правду!», поета Володимира Некляєва доставлять до ізолятора тимчасового утримання, повідомив кореспондент Радіо Свобода.

Напередодні міліція провела обшуки у помешканнях й офісах активістів ініціативи і затримала понад два десятки людей в 10-ох містах Білорусі.

Сьогодні активісти кампанії «Кажи правду!» провели прес-конференцію. Її учасники повідомили, що внаслідок погрому офісів і обшуків у помешканнях опозиціонерів конфісковані всі комп’ютери, оргтехніка, засоби зв’язку і друкована продукція. Однак діяльність кампанії триватиме. І головне завдання – домогтися звільнення Володимира Некляєва, Сергія Возняка і Андрія Дмитрієва, яких затримали в рамках кримінальної справи «Поширення неправдивої інформації про товари і послуги». Максимальне покарання при цьому – до двох років обмеження свободи.

На думку правозахисників, головним подразником у всій цій справі стало те, що лідер кампанії, громадський діяч Володимир Некляєв заявив про свій намір взяти участь у президентській виборчій гонці.

Крім того, за короткий період активісти кампанії зібрали понад 11 тисяч підписів за перейменування мінської вулиці Ульяновська на вулицю народного письменника Василя Бикова, якого влада навіть після смерті вважає «запеклим опозиціонером».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG