Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: Початок реформ буде після... їхнього кінця!


Ось і все. Через сто днів топтання на березі «своєї Ельби», український Наполеон оголосив, що він боїться «свого» ж Ватерлоо, тобто, свого кінця... Зате він поспішив оголосити про іншій кінець. Кінець реформ – ось що означає вчорашня телезаява Президента Януковича про відкладення реформування країни аж на рік!. А у червні він оголосить не про програму реформування, а про програму здачі України. Кому? А ви здогадайтеся з трьох разів.

Ніколи, повторюю – ніколи ще у історії справжнього реформування справжні реформи не відкладалися аж на рік. Та ще у наш швидкоплинний час. Програма реформ буде завтра, а реформи... колись. Ха-ха-ха! Як кажуть у Одесі, «перестаньте так сказать, нічого нє будєт, кіношка закінчилася і начінаєтся жізнь».

Це лише означає, що діючий Президент добре знає, що робить. Він просто озвучує волю своїх господарів, а не народу, країні, і тих, хто його обирав. Бо людям він обіцяв, що розпочне реформи на другий же день після приходу до влади... Та й так роблять справжні реформатори, та ще й справжні президенти, а не наймають когось з чужини для вироблення якогось міфічного проекту...Ви уявляєте, якби Янукович сказав про це під час виборчої кампанії. То тоді б було і все...А так він прийшов до влади на обіцянках змін...А поки-що вже кілька разів, як зауважили у світі, порушив Конституцію власної ж держави. Так що ж далі чекати від такого Президента? Звичайно ж, не реформ...А...?
  • Зображення 16x9

    Василь Зілгалов

    Із Радіо Свобода співпрацюю з 1989 року. Переїхав з Мюнхена до Праги у березні 1995 року. Народився в сталінській Україні. Троє з родини загинули від голоду у 1932-33 роках. Мати ледве уціліла в 1933-му. Батько пройшов Колиму але система все ж знищила його. Окрім батька, тоталітаризм згубив чотирьох моїх дядьків. Закінчив історичний факультет. Викладав методологію історії. Підготував дві дисертації. Чимало написав. Журналістом став з 1969 року, після вторгнення радянських військ до Праги. Опублікував роботи з історії політичної публіцистики, книги з історії українських міст, дослідження про Василя Пачовського, з історії української еміграції.
XS
SM
MD
LG