Доступність посилання

ТОП новини
19 квітня 2021, Київ 22:52

Рівень дитячої смертності у світі зменшується


Рівень дитячої смертності знижується в останні роки в усьому світі, повідомляють учені. Згідно з дослідженням, яке опублікували в британському медичному журналі «Lancet», за останні 40 років дитяча смертність у світі знизилась на 60 відсотків.

У результатах цього дослідження мовиться, що смертність знизилась завдяки масовим вакцинаціям, розповсюдженню москітних сіток, заходам із нерозповсюдження ВІЛ від матері до дитини, і появі ліків від ретровірусних інфекцій.

Водночас команда дослідників з Вашингтонського університету підрахувала за допомогою нового методу, який учені називають більш точним і досконалим, що число смертей серед дітей у віці менше 5 років скоротилося за останні 20 років на третину.

Як показує це дослідження, рівень дитячої смертності знижується у всіх регіонах світу. Виняток становлять лише декілька країн: Свазіленд, Лесото, Екваторіальна Гвінея і Антігуа і Барбуда.

Порівнюючи з 1990 роком, коли від різних хвороб померло близько 12 мільйонів дітей, за даними ЮНІСЕФ, у 2008 році кількість дитячих смертей дорівнювала 8, 7 мільйонів.
XS
SM
MD
LG