Доступність посилання

ТОП новини
24 Січень 2019, Київ 08:05

Дніпропетровщина стала найкримінальнішою областю


На Дніпропетровщині цього року зареєстрована найбільша кількість злочинів серед областей України. Про це повідомили сьогодні в прокуратурі Дніпропетровської області.

Згідно з оприлюдненою інформацією, у регіоні з початку року вчинено понад 18 тисяч злочинів, з яких понад 10 тисяч – крадіжки. На понад 13% зросла рецидивна злочинність, на 12% – кількість злочинів, вчинених неповнолітніми.

Водночас, за даними з прокуратури, в області кожен третій злочин залишається нерозкритим.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, прокуратура відзначає факти приховування злочинних дій, нереєстрацію заяв і скарг від громадян і навіть фальсифікації. Так, з початку року органи прокуратури Дніпропетровщини виявили та взяли на облік 272 злочинів, які не були зареєстровані міліцією.

Як зазначили в прокуратурі, малоефективними наразі є оперативні розробки злочинів й у сфері економіки. До суду з початку року в регіоні спрямували лише дві кримінальні справи щодо злочинів у банківській сфері та металургійній промисловості. Не виявлено жодного злочинного угруповання з корумпованими зв’язками у кредитно-фінансовій системі.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG