Доступність посилання

ТОП новини

У «Синьогорі» Прокуратура виявила «повеневі» порушення


Прокуратура Івано-Франківської області порушила кримінальну справу за фактом привласнення бюджетних коштів, виділених на відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок стихійного лиха у липні 2008 року, посадовими особами «Резиденції Синьогора» Державного управління справами.

За словами прес-секретаря обласної прокуратури Людмили Гласової, посадові особи без погодження і дозволу Державного управління справами як головного розпорядника, з порушенням Бюджетного кодексу України незаконно змінили цільове призначення бюджетних коштів на суму майже 1,2 мільйона гривень, виділених на реконструкцію. Ці кошти незаконно використали на будівництво сауни, яку звели окремо від оздоровчо-лікувального корпусу.

Крім того, службові особи, отримавши з бюджету 2,5 мільйона гривень на відновлення пошкоджених стихією об’єктів «Резиденції Синьогора», розтратили майже 374 тисячі гривень.

Ці факти правоохоронці кваліфікують як порушення законодавства про бюджетну систему України, зловживання службовим становищем, службове підроблення.
XS
SM
MD
LG