Доступність посилання

ТОП новини

Чудова нагода кинути палити


Київ – Сьогодні Всесвітній день без тютюну. В Україні та й в усьому світі пройде низка заходів, які мають сприяти позбутися цієї шкідливої звички.

У Всесвітній день без тютюну Київська міська організація Української народної партії агітуватиме киян відмовитися від куріння. Для цього цигарки обмінюватимуть на товари українського товаровиробника, які не завдають шкоди здоров’ю.

Голова УНП Юрій Костенко зазначив, що оскільки держава не проводить роз’яснювальну роботу щодо шкідливості паління, то це доводиться робити його партії. Отож сьогодні члени УНП переконуватимуть, що краще споживати екологічно чисте українське сало, з часником, ніж палити.

Треба ухвалити рішення і його реалізовувати

Юрій Костенко займається альпінізмом і не палив ніколи. А народний депутат з БЮТ, колишній журналіст Олег Ляшко кинув палити три роки тому і нині активно пропагує боротьбу з тютюнопалінням. Як він розповів, напередодні тридцятип’ятиріччя вирішував, що собі подарувати. Отож і вирішив кинути курити. За його словами, треба просто увалити рішення і його реалізовувати.

Отож у всесвітній день без тютюну залишається побажати тим, то ще палить ухвалили це рішення і його реалізувати.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG