Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 14:51

У США порушують кримінальну справу через вилив нафти в Мексиканській затоці


Міністр юстиції США Ерік Голдер повідомив у вівторок, що його міністерство відкриває кримінальне розслідування у справі масового виливу нафти в Мексиканській затоці.

Міністр юстиції, який у Сполучених Штатах виконує також деякі функції, притаманні генеральним прокурорам, повідомив, що до розслідування буде долучено низку федеральних правоохоронних органів, включно з Федеральним бюро розслідувань.

За словами Голдера, якщо буде виявлено ознаки незаконних дій, «відповідь буде сувора».

Раніше в вівторок президент Барак Обама підтвердив, що плани розвідки нафтових родовищ на океанському дні будуть зупинені аж до повного з’ясування всіх обставин, які привели до виливу і сталися після нього, щоб дізнатися, що викликало цей вилив.

Незважаючи на всі дотеперішні зусилля, зупинити вилив досі не вдалося.

Становище погіршує наближення сезону ураганів у Мексиканській затоці, які загрожують загнати нафту з води на берег.

Великі кількості нафти виливаються зі свердловини на глибині близько півтора кілометра на дні Мексиканської затоки від 21 квітня, коли стався руйнівний вибух на нафтовидобувній платформі, що її використовувала компанія British Petroleum.

Вилита в воду нафта, обсяг якої найбільший в історії США, завдає значної шкоди довкіллю, зокрема, морському життю і заповідним берегам Мексиканської затоки, а також великої економічної шкоди.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG