Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 16:15

Сто днів правління Януковича принесли «багато лиха» – Тимошенко


Лідер БЮТ, екс-прем’єр України Юлія Тимошенко заявляє, що «100 днів правління Віктора Януковича принесли країні багато лиха». На засіданні опозиційного Комітету захисту України в Дніпропетровську в четвер лідер БЮТ розкритикувала роботу влади за перші 100 днів.

«Сьогодні депутати мають намір ухвалити проект судової реформи, яка принесе багато проблем і самим суддям, і в цілому Україні. Вона зробить суддів залежними від Вищої ради юстиції, в якій дві треті – люди Януковича», – наголосила Тимошенко.

За її словами, реформа перетворює Верховний Суд України на «непотрібну структуру».

Крім того, як наголосила Тимошенко, влада не виконує зобов’язань у соціальній сфері, заявлених під час передвиборної кампанії. «Якби кандидат у Президенти сказав, що пенсійний вік становитиме 65 років, хто б за нього проголосував?», – сказала лідер БЮТ.

Вона також заявила про неможливість розвитку Криму через присутність російського Чорноморського флоту. Україна від базування флоту отримує гіпотетично 98 мільйонів доларів, однак при цьому втрачає мільярди, зауважила лідер опозиційної сили.

«Немає жодної копійки іноземних інвестицій за останні 18 років, тому що туди, де перебувають військові судна, інвестиції не йдуть», – заявила Тимошенко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG