Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 15:16

Організатори нового судна до Смуги Гази: спротиву ізраїльтянам не буде


Організатори нової акції проти ізраїльської блокади Смуги Гази заявляють, що присутні на ще одному судні з гуманітарною допомогою для цієї частини палестинських територій не чинитимуть опору намаганням Ізраїлю зупинити їх.

Це судно, що йде з Ірландії, як очікують, має прибути до Смуги Гази на вихідні.

Серед його пасажирів – кілька ірландців, серед яких лауреатка Нобелівської премії миру за 1976 рік 66-річна Марейд Корріґан-Маґвайр і колишній координатор гуманітарної допомоги ООН в Іраку Деніс Галлідей.

Корріґан минулого року вже побувала в ізраїльському ув’язненні після такої ж спроби доставити гуманітарну допомогу безпосередньо до Смуги Гази в обхід ізраїльського контролю.

У понеділок під час операції затримання морського конвою з гуманітарною допомогою, який так само прямував до Смуги Гази всупереч попередженням Ізраїлю, загинули 9 осіб. Ізраїль затримав майже 700 учасників акції і вже депортував більшу частину з них.

Ізраїль наполягає, що блокада цієї частини палестинських територій необхідна, щоб унеможливити постачання зброї владному на ній радикальному антиізраїльському рухові «Хамас», і що гуманітарна допомога доставлятиметься палестинцям, якщо її розвантажуватимуть і контролюватимуть у самому Ізраїлі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG