Доступність посилання

ТОП новини

У чому найкраще розуміється Янукович; в Україні зростає горбате покоління (огляд преси)


Київ – Янукович – президент економічно-господарського типу. Для нього головне – економіка. На інших питаннях він не досить розуміється, стверджує в «Газеті по-українськи» політолог Вадим Карасьов. Тому влада поставилася до угоди «газ в обмін на флот» як до банальної торговельної операції, а не геополітичної проблеми. А ще експерт видання вважає, що команда Януковича – це влада бізнесу. І їхній шкурний інтерес починає працювати на країну. Бо вони розуміють, чого будуть варті, якщо Україна цілком опиниться у сфері впливу Москви, зазначає політолог.

Що передбачає проект нової концепції викладання історії України в школі? Про це розмірковує дописувач газети «День». Він вважає, що концепція спрямована на руйнацію позитивного доробку шкільної історичної освіти незалежної України. Її реалізація таїть у собі реальну загрозу деукраїнізації історії, позбавлення її національної схеми розвитку. Заголовок статті – «Кастрація національної історичної пам’яті».

Один зі столичних банків опублікував на своєму сайті фото колишніх співробітників, які, користуючись службовим становищем, здійснювали шахрайські операції. Як стверджує газета «Діло», це перший випадок в історії українських банків, коли працедавець наважився відкрито говорити про шахрайство у власній фінустанові. Хоча ця проблема завжди були головним болем банкірів. Лише за минулий рік працівники банків вкрали у своїх працедавців близько 450 мільйонів гривень.

Страховики зазнають збитків. Як інформують «Економіческіє ізвестія», збори на ринку страхування скоротилися на 36%, тоді як торік це скорочення було не такими стрімке – лише 12%. Експерти вважають, що це свідчить про стагнацію ринку, і сумніваються, що до кінця року ситуація покращиться. Стаття називається «Люди втратили страх».

Малорухливість українських школярів має невтішні наслідки – зростає горбате покоління. За даними Інституту розвитку сім'ї та молоді, третина учнів майже весь вільний час проводить за комп'ютером або щодня понад чотири години сидить перед телевізором. Нечисленні ж уроки фізкультури учнями часто ігноруються. Про те, як запобігти появі горбатого покоління, розмірковує дописувач газети «Голос України» у статті «Кабінет здорової нації».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG